Ka ndërruar jetë mësimdhënësi i SHFMU “Ulina” në Kosavë, Samet Halimi

Opoja.net Opoja.net Opoja
Telegram Ngushëllimi
Me pikëllim të thellë e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të mësimdhënësit Samet Halimi, mësimdhënës në Shfmu “Ulina” në Kosavë .
Mësimdhënësi Halimi dha kontribut të madh në arsimin fillor, si njeri i respektuar dhe i përkushtuar ndaj punës në mësimdhënie dhe në ngritjen dhe zhvillimin e Shfmu “Ulina” në Kosavë.
Në emër të Drejtorisë Komunale të Arsimit në Dragash i shpreh ngushëllime të sinqerta familjes, të afërmve, miqve dhe Shfmu “Ulina” në Kosavë !
Vloran Cenaj , drejtor i arsimit në Dragash
Dragash
12 tetor 2020
/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-