Ka ndërruar jetë Xhevxhet Tahiri, ish kandidati për kryetar të komunës

Opoja.net Opoja.net Opoja

Ka ndërruar jetë ish kandidati për kryetar të komunës së Dragashit!
Sot ka ndërruar jetë, Xhevxhet Tahiri, nga partia “Balli Kombëtar” dega në Dragash!
Ai në zgjedhjet e fundit lokale kishte garuar për të parin e komunës së Dragashit.
Ne si staf drejtues i televizioni Opoja i shprehim ngushëllime familjes dhe miqëve të të ndjerit!

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-
Merr lajmet me njoftim OK Jo faleminderit