Kamioni i vjedhur gjendet përmes Facebookut

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Faton Krasniqi të enjten mbrëma kishte njoftuar në grupin “Marakli t’Kerreve” se në Lipjan i është vjedhur kamioni i tij i tipit Mercedes dhe u kishte bërë thirrje anëtarëve që ta lajmërojnë për çdo informatë.

Image

Sot Krasniqi ka gjetur kamionin e tij përmes dy anëtarëve të këtij grupit, Andi Zogaj dhe Advan Plakolli, të cilët e kanë kontaktuar përmes Facebookut, duke e njoftuar se kamioni i tij gjendet te Ura e Sllatinës, në afërsi të Aeroportit të Prishtinës, transmeton Koha.net.

Image

Vjedhjen e tij Krasniqi e ka lajmëruar edhe në Policinë e Kosovës, por punën e PK-së të enjten e kanë kryer anëtarët e këtij grupi të cilët kanë gjendur kamionin.

Në fotografitë më poshtë janë bisedat mes anëtarëve të grupit derisa është gjetur kamioni:

Image

Image

Image

Image

Image
/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-