Opoja.net

Kapet me droge në Vërmicë

Policia e Kosovës kanë vënë në pranga, dje në pikë- kalimin kufitar të Vërmicës, një person të gjinisë mashkullore, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë me peshë prej 100 gramë, shkruan PrizrenPress.

Me urdhër të prokurorit, sipas njoftimit të Policisë, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /PrizrenPress.com/

566

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net