Katër të lënduar në një aksident në Dragash

Opoja.net Opoja.net Kronika

Katër persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksident trafiku që ka ndodhur dje rreth orës 7:40 në Dragash.

Sipas raportit të policisë, shoferi i automjetit nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rruge.

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-