Opoja.net

Katër të lënduar në një aksident në Dragash

Katër persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksident trafiku që ka ndodhur dje rreth orës 7:40 në Dragash.

Sipas raportit të policisë, shoferi i automjetit nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rruge.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto