Opoja.net

Kërcënon gruan dhe djalin, arrestohet romi nga Prizreni

Mbrëmjen e kaluar policia ka arrestuar një rom nga Prizreni, pasi që i njëjti ka kërcënuar gruan dhe djalin e tij./Indeksonline/

Ky është njoftimi i policisë:

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Rom pasi që i njëjti kishte kanosur gruan dhe djalin e tij viktimat K/Rom. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rrëzohet një lis, lëndohen tre persona në Prizren

Opoja.net

Tre persona e therin me skalper një zjarrfikës në Prizren

Opoja.net

E trishtë/ Dhunohet një vajzë në Prizren

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend