KFOR-i paraqitet në zonën neutrale dhe në zonën ku po qëndron Njësia Speciale

Opoja.net Opoja.net Kosova

Njësitet e Misionit Paqeruajtës, KFOR, kanë arritur në zonën neutrale mes kufirit Kosovë – Serbi, dhe po ashtu në zonën ku gjenden Njësia Speciale e Kosovës.

Klankosova.tv ka shkrepur foto nga vendi ku shihen ushtarë amerikanë,  polakë dhe  kanadezë duke patrulluar.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-