Kjo ishte festa e Bad News Eagles pas triumfit historik ndaj ekipit më të mirë në botë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Bad News Eagles kanë bërë histori duke mposhtur skuadrën më të mirë në botë në CS:GO, Faze.

‘Shqiponjat kosovare” arritën të mposhtin skuadrën e Faze 2:1 në seri, duke shkaktuar një prej befasive më të mëdha në histori të Major në CS:GO.

Më poshtë mund të shihni festën e Bad News Eagles:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-