Komuna e Dragashit shpenzon mbi 18 mijë euro për zërim në sallën e Kuvendit

Opoja.net Opoja.net Opoja

Komuna e Dragashit ka përzgjedhur kompaninë “Tetroniks L.L.C” nga Prishtina për furnizim me paisje zerimi për sallën e kuvendit në Dragash.

Sipas kontratës së nënshkruar, dokumentin e së cilës e posedon “Opoja.net”, vlera e përgjithshme e kësaj kontrate arrinë rreth 18 mijë e 607 euro, me ç’rast kompania “Tetroniks L.L.C” do ta furnizojë Komunën e Dragashit me paisje zerimi me afat kohorë 40 ditë.

/Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe:
- Reklama-
- Reklama-