Komuna e Dragashit pretendon se ka bërë revolucion, por nuk e di si shkruhet kjo fjalë

Opoja.net Opoja.net Opoja

Komuna e Dragashit ka publikuar disa fotografi të SHFMU “Fetah Sylejmani” në Dragash, ku tregohen investimet që janë bërë në këtë objekt shkollor. Këto investime ajo i ka konsideruar si “revolucion në aspektin pozitiv”.

Por ajo që bie në sy është se fjala ‘revolucion’ është shkruar gabim, si ‘revulucion’. Më poshtë po ju sjellim postimin e plotë të Komunës së Dragashit në faqen e saj në Facebook:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-