Koreja e Jugut – Portugalia, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kupa e Botës vjen me dy ndeshje fantastike në ora 16:00.Koreja e Jugut do të përballet me Portugalinë, kurse Gana me Uruguajin.

Janë 3 kombëtare që garojnë për vendin e dytë, kurse Portugalia e ka siguruar kalimin tutje.

Ja formacionet zyrtare:

Koreja e Jugut: Seung-gyu; Moon-hwan, Young-gwonm, Kyung-won Kwon, Jin-su; In-beom Hwang, Jung; Kang-in Lee, Jae-sung Lee, Son; Cho.

Portugalia: Costa, Dalot, Antonio Silva, Pepe, Cancelo; Neves, Nunes, Vitinha; Joao Mario, Horta, Cristiano Ronaldo.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-