Opoja.net

Kosova përballë Spanjës e Suedisë, Qeqa Krelani nuk pret rezultat pozitiv

Kosova përballë Spanjës e Suedisë, Qeqa Krelani nuk pret rezultat pozitiv

‘Dardanët’ do të luajnë ndaj Spanjës, Suedisë, Greqisë dhe Gjeorgjisë, në kuadër të Grupit B.

Shortin e botërorit për Gazetën inFokus e ka komentuar edhe gazetarja e njohur, Qeqa Krelani, e cila ka thënë se ky grup është i ëndrrave.

Tutje Qeqa ka potencuar se me Spanjën dhe Suedinë kosovarët mund të dalin vetëm në foto, pasi nuk pret rezultat pozitiv.

“Unë e shoh me shumë qetësi, sepse e di që me Spanjën dhe Suedinë mund vetëm të dalim në fotografi se për rezultat nuk pres asgjë. Por e bukura e gjithë kësaj është që nuk kemi nevoje me te bëhemi tifozë të Spanjës apo Suedisë, por kemi Kosovën tonë për të cilën do të bëjmë tifo pa marrë parasysh rezultatet”, deklaroi Krelani për Gazetën inFokus.

Ndeshjet e parë Kosova pritet ta luaj me 24 apo 25 mars të vitit 2021.

Kur dhe ku do të zhvillohet finalja mes Chelseat dhe Manchester Cityt?

Opoja.net

Ndryshojnë rregullat për Euro 2020

Opoja.net

Vojvoda i sjellë 3 pikë të arta Torinos

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net