Kryetari i Xheladini sot ishte pjesë e takimit të Kurtit me kryetarët e komunave

Opoja.net Opoja.net Opoja
Sot është mbajtur takimi i kryeministrit me kryetarët e komunave, takim në të cilin janë diskutuar tema të ndryshme mes kryeministrit dhe kryetarëve të komunave, përfshirë kërkesat dhe shqetësimet e tyre.
Në këtë takim mori pjes edhe kryetari i Komunës së Dragashit, z.Bexhet Xheladini, i cili paraqiti shqetësimet e qytetarëve të komunës sonë, nder to ai përmendi projektin e ujësjellësit për 15 fshatra dhe qendrën e Dragashit, me këtë rast ai kishte kërkuar nga kryeministri që vitin e ardhshëm të ndajë mjete për këtë projekt.
Më poshtë njoftimi i plotë i kryetarit në rrjetin Facebook:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-