Kryetari Shabani ‘mbështet’ deklaratën e pafajësisë të Kadri Veselit në Hagë

Opoja.net Opoja.net Opoja

I pari i Komunës së Dragashit, Shaban Shabani, i është bashkuar mbështetjes virtuale për Kadri Veselin. Ai ka shpërndarë në profilin e tij në Facebook deklaratën përmes së cilës, ish-kryetari i partisë në të cilën bën pjesë Shaban Shabani, ka shpallur pafajësinë e tij për të gjitha pikat e aktakuzës që i ka bërë Gjykata Speciale.

“I dëgjova dhe i kam lexuar të gjitha pikat e aktakuzës. Më lejoni të deklarohem me bindje të plotë se jam tërësisht i pafajshëm në të gjitha pikat e aktakuzës”, kishte thënë sot Kadri Veseli gjatë seancës së mbajtur në Hagë./Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-