Opoja.net

Kryetari Shabani ‘mbështet’ deklaratën e pafajësisë të Kadri Veselit në Hagë

Opoja
Kryetari Shabani ‘mbështet’ deklaratën e pafajësisë të Kadri Veselit në Hagë

I pari i Komunës së Dragashit, Shaban Shabani, i është bashkuar mbështetjes virtuale për Kadri Veselin. Ai ka shpërndarë në profilin e tij në Facebook deklaratën përmes së cilës, ish-kryetari i partisë në të cilën bën pjesë Shaban Shabani, ka shpallur pafajësinë e tij për të gjitha pikat e aktakuzës që i ka bërë Gjykata Speciale.

“I dëgjova dhe i kam lexuar të gjitha pikat e aktakuzës. Më lejoni të deklarohem me bindje të plotë se jam tërësisht i pafajshëm në të gjitha pikat e aktakuzës”, kishte thënë sot Kadri Veseli gjatë seancës së mbajtur në Hagë./Opoja.net/

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Një i infektuar sot me Covid-19 nga Dragashi

Opoja.net

Tri klasë model për parafillorët në shkollat e komunës së Dragashit

Opoja.net

Nga e enjtja pritet mot më i butë, temperaturat do të shënojnë ngritje deri në 11°C

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net