Kryetari Xheladini vizitoi disa Qendra kryesore në Komunën e Dragashit

Sot, kryetari i komunës z.Bexhet Xheladini me bashkëpuntorë ka vizituar Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare(QKMF), Qendrën për Punë Sociale(QPS) si dhe kompanitë lokale regjionale EkoRegjioni dhe HidroRegjioni.

Sot, kryetari i komunës z.Bexhet Xheladini me bashkëpuntorë ka vizituar Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare(QKMF), Qendrën për Punë Sociale(QPS) si dhe kompanitë lokale regjionale EkoRegjioni dhe HidroRegjioni.

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Opoja
Sot, kryetari i komunës z.Bexhet Xheladini me bashkëpuntorë ka vizituar Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare(QKMF), Qendrën për Punë Sociale(QPS) si dhe kompanitë lokale regjionale EkoRegjioni dhe HidroRegjioni.
Gjatë takimeve, kryetari kërkoi ngritjen e angazhimit të të gjithë sektorëve dhe njëkohësishtë ofroi mbështetjen e parezervë ndaj kërkesave që parashtruan përgjegjësit e këtyre institucioneve e me qëllim të ofrimit të shërbimeve më cilësore në të mirë të qytetarëve.
Po ashtu, kryetari vizitoi nga afër edhe punimet që po zhvillohen në garazhat dhe parkingun e QKMF- Dragash si dhe vizitoi fshatin Leshtan ku nga fshatarët u falenderua për investimin që po ban komuna për ndërtimin e rezervuarit të ujit të pijshëm.
Mund të jetë një imazh i 4 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 6 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme
Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz të ulur, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz të ulur, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 4 persona, njerëz të ulur dhe njerëz në këmbë
/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-