Kujdes! 50 euro false në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Në Prizren, një punëtore në filialin e një banke ka informuar Policinë se gjatë deponimit të një shume parash, nga një i dyshuar ka pranuar një kartëmonedhë prej 50 € që dyshohet të jetë e falsifikuar

Policia njofton se i dyshuari i gjinisë mashkollore është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-