Opoja.net

Kujdes! 50 euro false në Prizren

Kronika

Në Prizren, një punëtore në filialin e një banke ka informuar Policinë se gjatë deponimit të një shume parash, nga një i dyshuar ka pranuar një kartëmonedhë prej 50 € që dyshohet të jetë e falsifikuar

Policia njofton se i dyshuari i gjinisë mashkollore është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net

Policia jep detaje për shpërthimin e zjarrit në oborrin e QKUK-së

Opoja.net

Sulmohet një polic gjatë inspektimit në një restorant për masat anti-Covid

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net