Opoja.net

Kujt i thua xhan pyet Artida

Artida Zeqiri nje vajz mjaft e talentuar me një zë briliand pushton skenen tonë muzikore.

Për projektin e saj të par ajo ka vendosur të na kthej në kohë duke perpunuar këngen e këngetarit nga Maqedonia Bertan Asllani “Kujt i thua xhan” me tekst të Abaz Selmani-të.

Për përpunumin e kenges u përkujdes Këngetari dhe Producenti i mirnjohur nga Prizreni Arben Bytyqi, ndersa Video Clipin Koha Studio. Artida se fundi është dhe antarja me e re e Platformes “Dasma net” me menagjer Reshat Salihu-në.

Në një intervist për Portalin Opoja net ajo shprehet se është e lumtur për realizimin e kënges dhe komentet e mira që po merr dhe shpreson se do shkoj mir në të ardhmen. Ajo po ashtu nuk harron të falenderoj bashkpuntoret dhe është tejet e lumtur për punen që po bejnë për të. Në Pytjen tonë se Kujt i thua xhan? Ajo buzeqeshi dhe na tha se heren tjeter do përgjigjet.

586

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net