Kujt i thua xhan pyet Artida

Opoja.net Opoja.net Kultura

Artida Zeqiri nje vajz mjaft e talentuar me një zë briliand pushton skenen tonë muzikore.

Për projektin e saj të par ajo ka vendosur të na kthej në kohë duke perpunuar këngen e këngetarit nga Maqedonia Bertan Asllani “Kujt i thua xhan” me tekst të Abaz Selmani-të.

Për përpunumin e kenges u përkujdes Këngetari dhe Producenti i mirnjohur nga Prizreni Arben Bytyqi, ndersa Video Clipin Koha Studio. Artida se fundi është dhe antarja me e re e Platformes “Dasma net” me menagjer Reshat Salihu-në.

Në një intervist për Portalin Opoja net ajo shprehet se është e lumtur për realizimin e kënges dhe komentet e mira që po merr dhe shpreson se do shkoj mir në të ardhmen. Ajo po ashtu nuk harron të falenderoj bashkpuntoret dhe është tejet e lumtur për punen që po bejnë për të. Në Pytjen tonë se Kujt i thua xhan? Ajo buzeqeshi dhe na tha se heren tjeter do përgjigjet.

https://youtu.be/Z1vIFSSD2Lc

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-