Kundërsulm i shpejt i Man United – Martial dyfishon avantazhin

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Manchester United e ka dyfishuar avantazhin 2:0 kundër Nottingham Forestit.

Anthony Martial është autor i golit të dytë në minutën e 23-të, vetëm tre minuta pas golit të parë të Rashford, shkruan Demokracia.com.

Takimi mes Man United dhe Nottingham i takon javës së 17-të dhe po luhet në stadiumin Old Trafford.

PAMJET:

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-