LAJMI I FUNDIT: Aksidentohet autobusi me të cilin po udhëtonin tifozët e Pejës për në Prishtinë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Peja e zhvillon sonte ndeshejn ndaj Bashkimit në çerekfinalen e Superkupës së Kosovës.

Ky takim fillon në ora 20:00, por një gjë aspak e mirë ka ndodhur para ndeshjes.

Autobusi me të cilin po udhëtonin tifozët e Pejës është aksidentuar me një veturë.Nuk raportohet ende për lëndimet nga ky aksident, por që ne do të ju mbajmë vazhdimisht të informuar për informacionet më të reja nga ky rast.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-