Opoja.net

LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin

Sport
LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin

Amir Rrahmani ka rezultuar negativ në testin e fundit për koronavirus.

Djaloshi kosovar pas afro dy javësh, ka arritur ta mposht virusin.

Lajmin e konfirmuan vetëm para pak çastesh mediat italiane në përgjithësi, e Gianluca di Marzio në veçanti.

Ish-anëtari i Veronës, që edhe më tutje nuk ka gjetur besimin e Gattusos për të debutuar në Serie A apo në Europa Ligë, nesër do t’i bashkohet grupit.

The post LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin appeared first on FaktePlus.

Pirlo e pranon: Juventusi iu frikësua Interit, nuk kemi mundur të luanim më dobët se kaq

Opoja.net

Athletico Bilbao mposhtë Barcelonën dhe fiton Superkupën e Spanjës

Opoja.net

Shaqiri titullar ndaj Man.Utd

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net