LAJMI I FUNDIT: Dy persona gjenden të vdekur në shtëpinë e tyre në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kosova Kronika

Sonte janë gjetur dy trupa të pa jetë në lagjen ” Durmish Asllano” në Prizren, bëjnë të ditur për TV Prizrenin burime brenda policisë. Policia lidhur me këtë rast sipas këtyre burimeve, janë informuar rreth orës 19:16 minuta.

Sipas këtyre burimeve pa dhënë detaje shtesë, viktimat dyshohen se kanë lidhje familjare, respektivisht janë babë e bijë. Për detaje të tjera do të ju informojmë më vonë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-