Opoja.net

Aksident i rëndë me fatalitet në rrugën Prizren – Zhur

Kronika
Aksident i rëndë me fatalitet në rrugën Prizren – Zhur

Pak pas orës 11:00 ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në mes të një kamioni dhe një veturë të llojit ” Golf”, në të cilen dyshohet se ndodhen 3 persona, të cilët ende nuk janë nxjerrë nga zjarrëfikësit dhe ata ndodhen në gjendje kritike.

Ju njoftojmë nga vendi i ngjarjes, por dyshimet janë se në mesin e të rinjve që janë brenda veturës mund të ketë viktima./tvprizreni.info/

Policia jep detaje për shpërthimin e zjarrit në oborrin e QKUK-së

Opoja.net

Sulmohet një polic gjatë inspektimit në një restorant për masat anti-Covid

Merlinda Guraj

Dhuna në familje vazhdon të mbetet problem në gjithë Kosovën

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net