Lëndohet në kokë një person, u rrëzua në vendin e punës

Opoja.net Opoja.net Kosova

Një person është lënduar në Suharekë pasi ishte rrëzuar nga një lartësi, derisa ishte duke punuar në një shtëpi.

Në raportin e policisë thuhet se viktima ka pësuar lëndime në kokë dhe është dërguar për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

I njëjti sipas raportit mjekësorë është jashtë rrezikut për jetë.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-