Opoja.net

Lëndohet një punëtor në Prizren, dërgohet në QKUK

Një punëtor është lënduar derisa ishte duke punuar në fshatin Lubizhdë të Prizrenit.

Siç njofton kumtesa, viktima është dërguar në spitalin rajonal dhe më pas me autoambulancë është transportuar për në QKUK-së në Prishtinë për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

85
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

“Fsh. Lubizhde, Prizren 25.11.2020-18:30.Ankuesi mashkull kosovar pronar i një punëtorie ka raportuar se punëtori i tij mashkull kosovar, duke punuar aksidentalisht ka lënduar dorën e djathtë. Viktima është dërguar në spitalin rajonal dhe më pas me autoambulancë është transportuar për në QKUK-së në Prishtinë për tretman të mëtutjeshëm mjekësor”, thuhet në raport

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto