Lewandowski dështon nga penalltia, portieri meksikan ia “lexon” mendjen

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kombëtarja e Polonisë ka mundur shumë lehtë të kalojë në avantazh në ndeshjen kundër Meksikës në Kupën e Botës.

Robert Lewandowski ka dështuar nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 57-të, shkruan Demokracia.com.

Goditjen e futbollistit të Barcelonës e ka pritur portieri Ochoa.

Sfida mes Meksikës dhe Polonisë është në kuadër të Grupit C në Kupën e Botës “Katar 2022”.

PAMJET:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-