Opoja.net

Liga e Kampionëve rikthehet me tetë super sfida

Sport
Liga e Kampionëve rikthehet me tetë super sfida

Sonte (e martë) do zhvillohen tetë ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së pestë për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja kryesore është mes Atletico Madridit dhe Bayern Munichut që zhvillohet në “Wanda Metripolitano”.

Real Madridi është mysafirë i Shakhtar Donetsk, derisa Liverpooli e pret Ajaxin.

Të gjitha takimet

The post Liga e Kampionëve rikthehet me tetë super sfida appeared first on FaktePlus.

Pirlo e pranon: Juventusi iu frikësua Interit, nuk kemi mundur të luanim më dobët se kaq

Opoja.net

Athletico Bilbao mposhtë Barcelonën dhe fiton Superkupën e Spanjës

Opoja.net

Shaqiri titullar ndaj Man.Utd

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net