Opoja.net

Lirim Zendeli nënshkruan me skuadrën e Formula 2

Lirim Zendeli nënshkruan me skuadrën e Formula 2

Zendeli për herë të parë do garojë në Formula 2, me skuadrën që synon shumë suksese, shkruan lajmi.net.

Ky lajm është konfirmuar nga vet klubi përmes një postimi në Instagram.

“Jemi shumë të lumtur t’iu njoftojmë se Lirim Zendeli do jetë pjesë e jona për FIA Formula 2 2021. Mirëserdhe në skuadër, Lirim”, ishte postimi i klubit./Lajmi.net/

Barcelona e shkatërron Chelsean dhe e fiton Ligën e Kampionëve

Opoja.net

Pritjes i vjen fundi, Prishtina kampion i Kosovës

Opoja.net

Fansi shqiptar i Bayernit, Alabas: Mos shko në Real, më mirë eja me mua në baushtellë (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net