Lista e kandidatëve të AAK-së në Dragash për asamble komunale

Opoja.net Opoja.net Opoja

Një numër i madh i subjekteve politike kanë dorëzuar dje listat e kandidatëve për kryetarë komunash dhe të atyre për asamble komunale, shkruan Opoja.net.

Edhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës – AAK dega në Dragash ka dorëzuar listën e kandidatëve për asamble komunale në zgjedhjet e 17 tetorit.

AAK dega në Dragash tashmë ka finalizuar listën e kandidatëve për asamble komunale, listë e cila kryesohet nga Agron Gashi.

Emrat e kandidatëve të AAK-së në Dragash për asamble komunale

1 Agron Gashi

2 Behar Saiti

3 Elhome Halili

4 Kasim Qafleshi

5 Isom Gerdellaj

6 Sanie Gashi

7 Argjend Gashi

8 Labinot Krasniqi

9 Valdete Uka

10 Florent Rufati

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe: ,
- Reklama-
- Reklama-