Lista e kandidatëve të LDK-së për asamble komunale në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Kjo është lista e kandidatëve për Asamble Komunale nga radhët e Degës së LDK-së në Dragash.

24 kandidatë, gra dhe burra të ndershëm, të moshave dhe profesioneve të ndryshme, do të kërkojnë besimin tuaj në zgjedhjet lokale të tetorit 2021, për t’ua rikthyer shpresën dhe dinjitetin qytetarëve të Dragashit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-