Lojtarja e pokerit zbulon gjoksin për të hutuar rivalët, video bëhet virale

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Një incident “hot” ka ndodhur gjatë turneut të pokerit “Max Pain Monday”. Gjatë lojës me letra, këmisha e personazhit të njohur të YouTube, Sashimi, është hapur, duke nxjerrë në pah gjok*in e saj.

Gjithsesi, ky incident është konsideruar si një provokim për lojtarët e tjerë në tavolinë, për t’i hutuar ata gjatë lojës. Pas kasaj ngjarje, ka reaguar vetë lojtarja e pokerit, që ka sqaruar situatën.

“Kërkoj ndjesë për sa ka ndodhur. Kur luan poker ndodh shpesh që nuk e kupton atë që ndodh përreth teje apo me ty. Herën tjetër do të jem më e kujdeshme për zgjedhjen që do të bëj me veshjen time”, tha Sashimi.

Ajo pranoi se veshja jo shumë e përshtatshme për atë ndeshje ishte e rastësishme dhe jo një mënyrë provokimi për rivalët e saj. Gjithsesi, video e incidentit ka bërë xhiron e rrjeteve sociale. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-