Man United i falet Rashfordit, arkëton pikët e plota ndaj West Ham

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Manchester Unitedi ka shënuar fitore kundër West Ham Unitedit me rezultatin 1:0.

Ndeshja u zhvillua të dielën në “Old Trafford” dhe i takoi javës së 14-të të Premierligës.

Marcus Rashfordi shënoi golin e fitores në minutën e 38-të pas asistimit të Christian Eriksenit.
United tani ka kaluar në pozitën e pestë me 23 pikë. West Hami është i 13-ti me 14 pikë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-