Manchester City me ofertë të re për Lionel Messin

Opoja.net Opoja.net Sport

Transferimi i Lionel Messit te skuadra e tyre është bërë qëllim që një kohë për Manchester Cityn, shkruan Sinjali Sport.

E nga ky qëllim gjiganti anglez siç duket nuk e ka ndërmend që të heq dorë dhe është duke u munduar që argjentinasin ta bëjnë pjesë të skuadrës së tyre.

Mirëpo, “The Sun” ka raportuar se klubi anglez ka zvogëluar ofertën për futbollistin e Barcelonës, për shkak të pandemisë.

Tani po besohet se skuadra angleze po ofron më pak se 190 milionë euro për transferimin e Messit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-