Manchester United – Nottingham Forest, publikohen formacionet startuese

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Manchester United dhe Nottingham Forest kanë publikuar formacionet startuese për duelin e javës së 17-të në Premierligë.

Stadiumi “Old Trafford” hap dyertë e takimit që nis nga ora 21:00, shkraun Demokracia.com.

“Djajtë e Kuq” synojnë pikët e plota në mënyrë që të mbesin në hap me skuadrat e kreut.

Nottingham Forest në anën tjetër është e rrezikuar për rënie dhe një pikë në “Teatrin e Ëndrrave” do të ishte e vlefshme.

Formacionet zyrtare:

Manchester United:

Nottingham Forest:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-