Manifestohët dita e shkollës “Ulina” në fshatin Kosavë (Foto & Video)

Opoja.net Opoja.net Opoja

Me një program artistik të organizuar nga kolektivi, nxënësit dhe kori i shkollës , në fshatin Kosavë është shënuar dita e shkollës “ULINA”.

Drejtori i kësaj shkolle z.Hysen Tytyri falendëroi të pranishmit si dhe uroi mësimdhënësit e nxënësit për ditën e shkollës, një fjal rasti e moren edhe nënkryetari i komunës z.Selami Saiti si dhe drejtori për arsim në Dragash z. Vloran Cenaj.

Manifestimi vazhdoi me program artistik i pergaditur nga nxënësit me këng, poezi e valle.

Image may contain: one or more people, people standing, people playing sports, sky, cloud, outdoor and nature

Image may contain: 1 person, standing and outdoor

Image may contain: 3 people, suit and outdoor

Image may contain: 2 people, including Samir Mejzini, tree, crowd and outdoor

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-