Opoja.net

Marsh në Dragash kundër Dhunës në Familje

Lajme Opoja
Marsh në Dragash kundër Dhunës në Familje

Dita ndërkombetare kundër dhunës në familje e cila ishte shënuar dje më 25.11.2015, në Dragash për nderë të kesaj dite u organizua një marshim paqesorë, nga Mekanizmi Komunal kundër dhunës në familje dhe Inciativa e grave të Dragashit.

Marshi kishte filluar nga “Sheshi i Deshmorëve” para Komunës së Dragashit, duke vazhduar rrugës kryesore nëpër qytetzë deri në stacionin e autobusave në Dragash.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

 


© Opoja.net. Të gjithë të drejtat e mbrojtura.

Tri klasë model për parafillorët në shkollat e komunës së Dragashit

Opoja.net

Nga e enjtja pritet mot më i butë, temperaturat do të shënojnë ngritje deri në 11°C

Opoja.net

Lista prej 278 fermerëve perfitues të subvencioneve nga komuna e Dragashit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net