Opoja.net

Mavraj në formacionin e javës në Bundesligë

Uncategorized

Mërgim Mavraj vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e Hamburgut.
Mbrojtësi i kombëtares shqiptare po kalon një formë fantastike me ekipin e tij të ri tek i cili u transferua gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mavraj, ashtu si edhe shoku i tij i skuadrës, Papadopulos është përzgjedhur në 11-ëshen më të mirë të gazetës gjermane Kicker pas paraqitjes fantastike në udhëtim te Leipzig ku Hamburgu shkatërroi 3:0 ekipin që renditet në vendin e dytë të Bundesligës.

Në përballjen e së shtunës, Mavraj fitoi pjesën më të madhe të dueleve dhe kjo ka bërë që ai të marrë notën 2 nga gazeta gjermane.

Mos i humb

The pet turtles from ‘Rocky’ are still alive and living with Sylvester Stallone

Linda Guraj

Xhaka shkakton penallti, Kane dyfishon epërsinë e Tottenhamit ndaj Arsenalit

Opoja.net

Healthy man forced to have leg amputated after going to swim – warning issued over flesh-eating bacteria

Linda Guraj

Bota po rrezikohet nga mungesa e ujit

Opoja.net

Remembering Robin Williams: How he made his friend Christofer Reeve laugh again after his accident

Linda Guraj

WARNING: 2-year-old vomits blood, turns blue and dies in hospital after swallowing small battery

Linda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net