Opoja.net
Meka Mish

Mavraj në formacionin e javës në Bundesligë

Mërgim Mavraj vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e Hamburgut.
Mbrojtësi i kombëtares shqiptare po kalon një formë fantastike me ekipin e tij të ri tek i cili u transferua gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mavraj, ashtu si edhe shoku i tij i skuadrës, Papadopulos është përzgjedhur në 11-ëshen më të mirë të gazetës gjermane Kicker pas paraqitjes fantastike në udhëtim te Leipzig ku Hamburgu shkatërroi 3:0 ekipin që renditet në vendin e dytë të Bundesligës.

Në përballjen e së shtunës, Mavraj fitoi pjesën më të madhe të dueleve dhe kjo ka bërë që ai të marrë notën 2 nga gazeta gjermane.

Mos i humb

Drejtoria e Arsimit në Dragash nuk jep llogari për pagesat jashtë orarit dhe përvojat e punës

Fari Kolloni

Mbyllet pjesa e parë në barazim, Bullgaria na shënon në fund

Opoja.net

Kryetari Shabani propozon ndarje të mjeteve për pastrimin e deponive ilegale dhe trajtimin e qenve endacakë

Fari Kolloni

Man in subway sings ‘Unchained Melody’, passengers stop in their tracks when they hear his voice

Linda Guraj

Edhe Galatasaray kërkon shërbimet e Vedat Muriqit

Opoja.net

Shpejtoni për në xhenet, ramazani është mundësia

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net