Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati në sfidën Cluj – Ballkani

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kanë përfunduar 45 minutat e pjesës së parë të ndeshjes Cluj – Ballkani që po zhvillohet në kuadër të Conference Leagues, shkruan Demokracia.com

Vendasit janë në epërsi me golin e shënuar në minutën e 17-të nga Boateng.

Cluj ka pasur mundësi për ta dyfishuar atë por kanë dështuar nga penallti të cilën madje dy herë e ndali Stivi Frashëri pasi të parën e përsëriti gjyqtari gjerman.  /Demokracia.com

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-