Më në fund gjunjëzohet Zvicra, Casemiro shënon supergol

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Brazili ka kaluar në epërsi ndaj Zvicrës 1:0, me një supergol nga Casemira.

Tetë minuta pa përfunduar ndeshja brazilianët kanë gjetur golin dhe nëse ndeshja mbyllet me këtë rezultat atëherë Brazili do të kualifikohet tutje në Kupën e Botës, Katar 2022. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-