Me traktor nga pakujdesia godet një biçikliste

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Dje në fshatin Reçak, Shtime, një burrë teksa po drejtonte traktorin e tij, ka goditur një biçikliste.

“Një i dyshuar mashkull deri sa ishte duke drejtuar traktorin, dyshohet se nga pakujdesia ka goditur biçikletën të cilën po e drejtonte viktima femër”, thuhet në raportin e sotëm të policisë, transmeton Koha.net.

Si pasojë e aksidentit, viktima ka pësuar lëndime trupore që më pas është dërguar për tretman në QKUK.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-