MEKA shpërndan pako simbolike për nxënësit e Gjakovës

Opoja.net Opoja.net Opoja

Kompania kosovare “Meka Halal Food”, ka shpërndarë pako simbolike për nxënësit e shkollës fillore  SHFMU “Yll Morina” në Gjakovë.

Përmes këtij gjesti, ata iu uruan suksese në mësime si dhe falënderuan drejtorin e kësaj shkolle që ua mundësoi këtë takim me nxënësit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-