Messi shënon të dytin, Argjentina shumë afër gjysmëfinalës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Argjentina ka shënuar edhe golin e dytë përballë Holandës dhe tash është shumë afër gjysmëfinales së Kupës së Botës.

Messi ka realizuar nga penalltia në minutën e  73-të për rezultatin 2:0. /Demokracia.com

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-