Ministri i Shëndetësisë mban konferencë për medie

Opoja.net Opoja.net Shëndeti

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj do të mbajë konferencë për media, lidhur me aktualitetin rreth COVID-19.

Kështu ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë përmes një komunikate për media.

“Konferenca mbahet sot, më 11 dhjetor (e premte) 2020, duke filluar nga ora 15:00 në Ministrinë e Shëndetësisë”, thuhet në komunikatë. 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-