Miratohen listat e përfituesve të prekur me Covid-19 në Komunën e Dragashit

Opoja.net Opoja.net Opoja

Komuna e Dragashit do t’ju dal në ndihmë personave që kanë qenë të prekur me virusin Covid-19 më shumën 505 euro dhe familjarëve që kanë humbur përsonat si pasoj e këtij virusi të cilat familje do të fitojnë shumën prej 950 euro.

1.Lista e familjarëve të personava të vdekur nga COVID-19 që u miratohet kërkesa.
2. Lista e personave të infektuar me COVID-19 që u miratohet kërkesa.
/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-