Muriqi nuk bind, Lazio e rikthen në Fenerbahce

Opoja.net Opoja.net Sport

Ylli i Kosovës, Vedat Muriqi duket se nuk po bind në aventurën e tij të re tek Lazio.

Mungesa e golit ka bërë që ai mos të siguroj pozitën e titullarit te Lazio, madje edhe për ata minuta sa po aktivizohet ai nuk po arrin të gjej vetën dhe kjo ka bërë të qarkullojnë lajme nga mediet turke se Vedat Muriqi mund të huazohet nga janari për te ish-klubi i tij Fenerbahce.

Lajmin e ka bërë të ditur gazetari turk, Ahmet Konanç, ku thotë se Lazio dhe Fenerbahce po flasin mes veti për një huazim të mundshëm të Muriqit në Turqi. /Zeri.info

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-