Opoja.net

Ndahet nga jeta juristi Agim Kamberi

Në mbremjën e së dielës është ndarë nga jeta Agim Kamberi nga fshati Blaç i Komunës së Dragashit. Gjatë ditës së sotme është varrosurë me nderime dhe pikëllime të thella.

Në moshën 36 vjeqare i ndjeri pas një semundje të papërballushme ka nderruar jetë.

100
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Juristi, Agim Kamberi, punonte si Zyrtar në Agjencinë për Ndihmë Juridike Falas, në Dragash, i cili me angazhimin e tij ishte i njohur për të gjithë. Familjarëve dhe miqëve ju shprehim ngushllime. /Opoja.net/

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto