Ndahet nga jeta juristi Agim Kamberi

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Në mbremjën e së dielës është ndarë nga jeta Agim Kamberi nga fshati Blaç i Komunës së Dragashit. Gjatë ditës së sotme është varrosurë me nderime dhe pikëllime të thella.

Në moshën 36 vjeqare i ndjeri pas një semundje të papërballushme ka nderruar jetë.

Juristi, Agim Kamberi, punonte si Zyrtar në Agjencinë për Ndihmë Juridike Falas, në Dragash, i cili me angazhimin e tij ishte i njohur për të gjithë. Familjarëve dhe miqëve ju shprehim ngushllime. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-