Ndahet nga jeta mësimdhënësi i gjimnazit “ Ruzhdi Berisha” në Dragash, Shani Bajrami

Opoja.net Opoja.net Opoja

Ka ndërruar jetë në moshën 58 vjeçare, mësimdhënësi i gjimnazit “ Ruzhdi Berisha “ në Dragash, Shani Bajrami nga fshati Shajne i kësaj komune.

Lajmin për ndarjen nga jeta të të ndjerit, e kanë bërë publik përmes njoftimeve mortore në rrjete sociale, familjarë të tij.

I ndjeri, Shani Bajrami, për vite të tëra ka punuar mësimdhënës i edukatës së fizikës në institucionin më të lartë arsimor të komunës së Dragashit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-