Ndahet nga jeta veterani i UÇK-së nga Kuki i Opojës, Jetulla Shabani

Opoja.net Opoja.net Opoja

Të mërkurën në moshën 61 vjeçare, ka ndërruar jetë veterani i UÇK-së dhe ish pjesëtari i TMK-së , Jetulla Shabani nga fshati Kuk i zonës së Opojës të komunës së Dragashit, bëhet e ditur përmes njoftimeve mortore në rrjete sociale nga familjarë të tij.

Sipas këtyre njoftimeve, varrimi i të ndjerit do të bëhet ditën e sotme në ora 18:00 në varrezat e vendlindjes së tij.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-
Merr lajmet me njoftim OK Jo faleminderit