Opoja.net

Ndalohet një person në Vërmicë, i konfiskohen më shumë se 9 kg narkotikë

Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që gjatë kontrollit në bagazhin e veturës të cilën ishte duke e drejtuar, janë gjetur dhe konfiskuar 9.940 kg. (9 kilogram e 940 gram) substancë e dyshuar e llojit marihuanë.

Ndërsa i dyshuari pasi është intervistuar nga njësitet e DHTN-së, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e policisë.

Rrëzohet një lis, lëndohen tre persona në Prizren

Opoja.net

Tre persona e therin me skalper një zjarrfikës në Prizren

Opoja.net

E trishtë/ Dhunohet një vajzë në Prizren

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend