Opoja.net

Ndalohet një person në Vërmicë, i konfiskohen më shumë se 9 kg narkotikë

Kronika
Ndalohet një person në Vërmicë, i konfiskohen më shumë se 9 kg narkotikë

Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që gjatë kontrollit në bagazhin e veturës të cilën ishte duke e drejtuar, janë gjetur dhe konfiskuar 9.940 kg. (9 kilogram e 940 gram) substancë e dyshuar e llojit marihuanë.

Ndërsa i dyshuari pasi është intervistuar nga njësitet e DHTN-së, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e policisë.

Sulmohet një polic gjatë inspektimit në një restorant për masat anti-Covid

Merlinda Guraj

Dhuna në familje vazhdon të mbetet problem në gjithë Kosovën

Opoja.net

Shërbimi Korrektues ndalon përkohësisht lirimin e të burgosurve gjatë fundjavave

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net