Ndërron jetë Hajredin Tytyri, i njohur si Pasha

Opoja.net Opoja.net Opoja

NJOFTIM MORTOR – Ka ndërruar jetë Hajredin Tytyri i njohur si Pasha nga fshati Kosavë.

Paska ndërruar jetë një Opojan i cili dha shumë humor, muhabete te ndryshme rreth jetës në çdo aspekt të saj.

Pashë gjithmonë do të mbetësh në kujtimet tona.

Allahu të mëshiroftë dhe të bëftë nga banorët e xhenetit Hajredin Pasha Tytyri.

E nderuara familje Tytyri!

Me pikëllim të thellë morëm lajmin për ndarjen nga jeta e më të dashurit tuaj, Prof. Hajredin Tytyri.

Më lejoni që në emër të të SHMP ‘’Fehmi Lladrovci’’ dhe në emrin timin t’ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta për ndarjen e hershme nga jeta të prof. Hajredin Tytyrit.

Për mikun tim, prof.H.Tytyrin, ruaj kujtime të paharruara, jo vetëm për aftësitë e tij të spikatura pedagogjike, por edhe për komunikimin tepër të ngrohtë e njerëzor, i cili rrezatonte kurdoherë mençuri e mirësi.

Ndaj dhimbjen e madhe dhe ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjesTytyri , të afërmve të tij si dhe të gjithë brezave të nxënësve të edukuar prej tij!

Lamtumirë i dashur profesor Hajredin Tytyri!
U prehsh në paqen e merituar dhe i paharruar qoftë kujtimi për ty!

Drejtoria e shkollës “Fehmi Lladrovci”, Drenas

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-