Ndeshja Kosovë – Armeni i besohet gjyqtarit shqiptar

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kosova nesër nga ora 18:00 do të zhvillojë një ndeshje miqësore me Armeninë e cila luhet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, shkruan Demokracia.com.

Për trajnerin Alian Giresse kjo sfidë dhe ajo e 19 nëntorit me Ishujt Faroe do të jetë një mundësi e mirë për t’i testuar disa elementë të rinj.

Sa i përket ndarjes së drejtësisë ajo i është besuar gjyqtarëve nga Shqipëria. Kryesori do të jetë Eldorijan Hamiti i ndihmuar nga Ridiger Cokaj e Rejdi Avdo ndërsa gjyqtar i katër është Gramos Shala. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-